وبسایت مرکز سلامت شفا

بخش مقدمه کتاب مرجع کامل بهداشت دهان ودندان FAM (The most complete reference of dental health) (نویسنده دکترجمالی): «پس از مطالعات و جمع آوری اطلاعات منابع پزشکی، دندانپزشکی، طب سنتی و اسلامی دریافتیم که رعایت اصولی بهداشتی بهترین و آسان ترین راه برای تأمین سلامت  و یکی از راهکارهای پیشگیری از شیوع، کاهش ابتلا و پیشرفت انواع بیماریها از جمله عفونی، تنفسی، قلبی و عروقی، کنترل عوارض سرطان، دیابت نوع دوم، سقط جنین، بیماریهای نقص سیستم ایمنی و … می باشد. علاوه بر آن ارتقاء سطح دانش و بهبود سلامت جامعه از طرق آموزش های همگانی می تواند از هزینه های گزاف درمانی بکاهد و به عبارتی پیشگیری بهتر از درمان است» و مرکز سلامت شفا این شعار را سرلوحه ی کار خود قرار داد.

در سال 1398 مفتخریم با همکاری ایشان اولین پایگاه جامع اطلاع رسانی و پخش سراسری محصولات پیشگیری و سلامت محور را در جهت بهره مندی تمامی هموطنان عزیز را راه اندازی نماییم.

مرکز سلامت شفا سعی دارد با علم به این موضوع، ارتباط مخاطبان و دسترسی آنان را به محصولات مراقبتی، پیشگیری و سلامت محور، به صورت تخصصی سهل تر نماید .
ما براین باوریم که مردم ایران لایق بهترین ها می باشند لذا در این وب سایت کاربران می توانند بدون در نظر گرفتن تبلیغات برندها و تکیه براهمیت دادن به نتیجه گرفتن و اثربخشی و مفید بودن محصولات از خریدی متفاوت در این وب سایت بهره مند شوند.

با سپاس فراوان از شما همراه گرامی استدعا داریم تا با ارائه نظرات , پیشنهادات و انتقادات خود مسیر را برای ما روشن تر و هموارتر نمایید .

حوزه فعالیت

تمامی محصولات مرتبط با حوزه سلامت و پیشگیری  را پوشش می دهد .

خدمات

مرکز علمی تخصصی محصولات سلامت شفا خدمات و سرویسهای متنوعی را به کاربران خود ارائه می دهد :
ارائه مشاوره و معرفی محصول شامل:مشخصات دقیق محصول، ماده موثره، کاربرد و موارد مصرف، نحوه مصرف، کمپانی و کشور سازنده، قیمت مصرف کننده تا با شناخت و انتخاب دقیق محصول را انتخاب نمایید .
امکان جستجوی محصول مورد نیاز
امکان ثبت نظرات، انتقادات، پیشنهادات، درخواست اضافه نمودن محصولی خاص و درخواست مشاوره امکان پذیر می شود که کارشناسان مربوطه در کوتاهترین زمان اقدام به پاسخگویی و یا تماس تلفنی خواهند نمود .
ارائه مقالات و مطالب مفید بهداشتی در حوزه ها ی مختلف سلامت نیز از جمله امکانات حاشیه ای و مفید این وب سایت می باشد . تمامی مقالات و مطالب از جدیدترین منابع معتبر جهان استخراج و ترجمه می شود و همراه با ویدیوهای مربوطه در اختیار کاربران قرار می گیرد . مسلما کاربران قادر خواهند بود سوالات یا موارد مورد نظر خود را در ذیل هر کدام از این مقالات مطرح و به مباحثه بگذارند .
ضمنا اطلاعات و توصیه های ارائه شده در مورد محصولات این وب سایت کاملا منطبق با اطلاعات پایه شرکت سازنده محصولات بوده و این مرکز هیچ گونه دخل و تصرفی در توصیه های علمی آن ندارد .

مشاوره

ارائه مشاوره تخصصی توسط کارشناسان مرکز در 24 ساعت شبانه و روز انجام می گیرد .

حقوق و مجوزها

کلیه حقوق مادی و معنوی  و مطالب  سایت متعلق به مرکز سلامت شفا می باشد .

توجه داشته باشید هرگونه کپی برداری از مطالب وب سایت تنها با ذکر منبع و اطلاعیه مالک حقوقی سایت بلامانع می باشد.

پیشاپیش از احترام به حریم مجازی و خصوصی دارندگان وب سایت کمال تشکر را داریم.